۷۵۳ مطلب توسط «محمود علوی» ثبت شده است

  • هشدار به کاربران بیان

   شخصی با ایجاد صفحه ای به نام وبلاگ بیان در حال دریافت اطلاعات کاربران از جمله پسورد آنها است. لطفا دقت فرمایید. پیام وی که به شکل خصوصی به آخرین مطلب افراد ارسال شده است به شرح زیر است:

   با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مدیر وبلاگ *****
   سیستم بیان در نظر دارد در مرداد ماه وبلاگ های برتر را با دامنه com  معرفی کند بیان با گلچین کردن وبلاگ های برتر با توجه به آمار بازدید و نظرات ، وبلاگ شما را هم در این مجموعه قرار داده است.
   کارشناسان بیان به بهترین شیوه ممکن در مورد وبلاگ ها داوری می کنند و تا پایان مرداد ماه  نتایج را از طریق ایمیل مدیران وبلاگ در اختیار آنها قرارمی دهند و به 12 تا از وبلاگ های برتر مبلغ 300000 ریال را اهدا خواهد شد.
   برای ثبت اطلاعات لطفا موارد زیر را پر کنید:

   1. یک عدد اسکرین شات از وبلاگ،
   2. کلمه عبور،
   3. نام کاربری
   4. زمان تاسیس وبلاگ (تخمینی)
   5. تعداد مطالب وبلاگ
   6-کد قالب فعلی
   7-کدCSS قالب فعلی

   تسریع در ارسال پاسخ موجب کمال امتنان است.
   ***
   پیام فوق از طرف بیان نیست و آنها از طریق ایمیل خصوصی به شما پیام می دهند نه در نظرات آخرین مطلب ارسالی. ضمن اینکه بیان به حالت نمیه تعطیل درآمده و از شهریور 97 تا کنون هیچ پیامی برای کاربران نفرستاده است. بیان نیازی به اسکرین شات از وبلاگ شما ندارد. کد قالب و کد سی اس اس برای هیچ اقدامی بجز هک مورد نیاز نیست. چون تنها پوسته وبلاگ شما است. جایزه سی هزار تومانی برای وبلاگ برتر تنها یک جوک است. اقلا 3 میلیونی عنوان می کردند که جذاب باشد. بابت سی هزار تومان موهوم، پسورد و کلمه عبور خود را به کسی ندهید.

  • وابستگی اطلاعاتی صهیونیستها به سازمان امنیت آمریکا

   وابستگی اطلاعاتی صهیونیستها به سازمان امنیت آمریکا

   به گزارش العهد لبنان، روزنامه تایمزآف‌اسراییل نوشت جدید ترین اسناد فاش شده توسط ادوارد اسنودن نشان می دهد رژیم صهیونیستی بصورت گسترده در جنگ 2006 بر اطلاعات سازمان امنیت آمریکا تکیه کرده است و بارها برای مکانیابی فعالان حزب الله برای هدف قرار دادن آنها در عملیات ترور تقاضای کمک نموده است.

  • مشکلات ارتباط ایرانی ها و لبنانی ها

   مشکلات ارتباط ایرانی ها و لبنانی ها

   لبنان کشور کوچکی است که تعداد بسیار زیادی از شهروندانش در خارج کشور زندگی می کنند. بسیاری از ساکنان آن هم برای کار و تجارت به کشورهای دیگر سفر کرده اند. چون لبنان کشور توریستی است، با اقوام و ملل و فرهنگهای مختلف برخورد دارند.

  • مونه و تموین چیست

   مونه و تموین چیست

   مونه یا تموین کلمه ای است که برای ذخیره غذا به کار می رود.

  • هزینه های بله گفتن و بله شنیدن

   هزینه های بله گفتن و بله شنیدن

   بله کلمه ای است بسیار گران
   در لبنان اگر بخواهد بله بشنوید باید هزینه زیادی بدهید. این روزها هزینه ازدواج هم بالا رفته است.

  • اعتراض فرمانده فرانسوی یونیفل به برج مراقبت لبنان در ناقوره

   اعتراض فرمانده فرانسوی یونیفل به برج مراقبت لبنان در ناقوره

   به گزارش الاخبار این برای اولین بار است که اوضاع در مرزهای اشغالی برعکس می شود. ارتش لبنان اوایل هفته گذشته در نقطه مرزی ناقوره پروژه ای را آغاز کرد و جاده ای نظامی بین پایگاه خود و سیم خاردارهای مرز که در نقشه های سازمان ملل با نام B1 نشانه گذاری شده است کشید.

  • انفجار دریای عمان کار کیست؟

   انفجار دریای عمان کار کیست؟

   درست در سالگرد عملیات سوزانا شاهد انفجار دو نفتکش در دریای عمان هستیم که ممکن است مثل عملیات سوزانا، رژیم صهیونیستی در آن دست داشته باشد.