درباره پایگاه

درباره پایگاه

لیبانیران کاملترین پایگاه اطلاع رسانی درباره مسائل لبنان است که با داشتن ادمینهای ساکن در این کشور بصورت مستقل فعالیت می کند. هدف ما آشنایی صحیح و حقیقی با لبنان و مسائل آن است که در رسانه های وابسته حکومتها نخواهید دید.

برنامه و سیاستهای این پایگاه به شرح زیر است:

♦ انتشار اخبار و مطالب مربوط به لبنان از منابع موثق (آنطور که نویسنده دیده یا شنیده است).

♦ گردآوری و انتشار مطالب و تصاویر مختلف برای شناخت بهتر لبنان.

♦ انتشار مطالب مورد نیاز مسافران، دانشجویان و فارسی زبانان ساکن لبنان.

♦ بازنشر برخی اخبار رسانه ها درباره لبنان

♦ بازنشر برخی اخبار خارجی که در رسانه های لبنانی منتشر می شود، برای آشنایی با فضای فکری و اجتماعی و رسانه‌ای لبنان.

 

تاریخچه

این پایگاه مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته است و روز به روز با همراهی و راهنمایی و بازخوردهای خوانندگان گرامی رشد و ارتقا داشته است. از روزی که این پایگاه به صورت یک وبلاگ ساده با عنوان خاطرات و نظرات یک ایرانی ساکن لبنان (با نویسندگی مودکربس) با هدف ارتباط با دوستان در ایران تاسیس شد حدود ۱۳ سال می گذرد. هرچند تلاش شده بود بهترین سرویس دهنده وبلاگی برای میزبانی انتخاب شود، به علت تحریمها علیه کشورمان و فیلترهایی که در کشورمان اعمال می شد، سرویس دهنده خارجی نتوانست گزینه مناسبی باشد. با امتحان کردن چند سرویس دهنده ایرانی، در نهایت یکی انتخاب شد و مدتی میزبان ما بود. بنا به دلایلی سرویس دهنده پایگاه پس از مدتها، به سرویس کنونی مهاجرت کرد.

با سفارش قالب ویژه و اختصاصی نمودن آن، پایگاه با امکانات فراوان خود، به ماهیت یک سایت نزدیک تر شد. اکنون این افتخار را داریم که با مشارکت دو تن از جوانان برومند ایرانی ساکن لبنان، فعالیت خود را در زمینه کمی و کیفی افزایش دهیم. همچنین دوست داریم میزبان نوشته ها، خاطرات، و سفرنامه های همه ایرانیان ساکن لبنان یا جهانگردان ایرانی باشیم.

 

توضیح بیشتر اینکه:

♦ این پایگاه شخصی است و با هیچ نهاد یا ارگان ایرانی یا غیر ایرانی یا شخص دیگری مرتبط نیست و هیچ کمکی حتی در صورت استفاده از مطالب این پایگاه در سایتهای دیگر، دریافت نکرده است.

♦ استفاده از مطالب پایگاه در گذشته کاملا آزاد بود. اما از آنجا که برخی افراد، مطالب مختلفی از این پایگاه را به نام خود منتشر کردند، کپی رایت و حق نشر  مطالب را برای خود محفوظ می دانیم. طبیعی است این پایگاه پیگرد قانونی موارد نقض حقوق نشر را برای خود محفوظ بداند.

♦ مطالب دینی و اخلاقی کپی رایت نداشته و هرگونه استفاده و نشر آن موجب امتنان خواهد بود.

♦ لطفا پیش از ارسال سوال، حتما قسمت سوال و جواب را مطالعه فرمایید. پاسخ به سوالهای تکراری امکان پذیر نخواهد بود.

♦ لطفا از تقاضاهایی که مستلزم صرف وقت و هزینه است بپرهیزید (مثل ترجمه قطعه ای از یک چت یا متن، درخواست انجام امر خاص یا ارسال موردی خاص).

♦ تقاضای انجام ترجمه رایگان پذیرفته نمی شود.

♦ تقاضای یافتن همسر پذیرفته نیست.

 

نویسندگان پایگاه:LIBANIRAN

اطلاعات و اخبار مختلف فرهنگی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و گردشگری پیرامون لبنان
برای اطلاعات بیشتر به صفحه درباره پایگاه مراجعه فرمایید.

پربیننده ترین مطالب
پیوندها