۱

سالروز نقاب برکشیدن دشمن ددمنش

ایران

 

ظلم به ضعیفان در طول تاریخ به اشکال مختلفی وجود داشته و قدرتمندان و زورگویان همیشه به دیگران ظلم کرده و زور گفته اند. برای همین می گویند: قوی باش تا همه ی دنیا به تو احترام بگذارد. کشور عزیز ما هم هرگاه بواسطه ی بی کفایتی پادشاهانش ضعیف می شد مورد تجاوز و غارت اقوام مهاجم قرار می گرفت. بعد از انقلاب هم بواسطه ی بی نظمی و به هم ریختگی نظام کشور، دشمنان از فرصت سو استفاده کرده و قصد کردند تا آزادی خواهی ملت ایران را با جنگی خونین و تحریمهایی سخت در هم بشکنند. دخالت های امریکای جنایتکار در جنگ تحمیلی به کمکهای مالی و نظامی و اطلاعاتی محدود نشد. شلیک به سوی هواپیمای مسافربری با 290 مسافر که خارج از تمام قوانین و عرف بین الملل است چهره ی اصلی آن وحشی های اتوکشیده ی غرب را نشان داد. در پی این تجاوز آشکار و نقض قوانین بین المللی و اصول انسانی و اخلاقی، بهانه های مختلفی را در طول زمان به ذهنشان رسید و بیان کردند. اشتباه راداری، اشتباه خلبان ایرانی!!! نزدیک شدن به ناو! و یاوه های دیگری که بچه را به خنده می اندازد. و بیچاره و بدبخت آنکسی که یاوه های دشمن را نشخوار کرده و می گوید ایران سعی داشته با یک اف 14 به ناو حمله کند و پشت هواپیمای مسافری مخفی شده بوده!!

به لطف خدا و زحمات و جهاد شبانه روزی جوانان این مرز و بوم قدرت دفاعی ایران به آنجا رسیده که نه تنها جرات نزدیک شدن به مرزهای کشورمان را ندارند بلکه باید برای عبور و مرور خود هم بازخواست پس بدهند. شاید شما این حس اقتدار و قدرت را حس نکنید اما اگر در دیگر کشورهای جهان باشید و ببینید سرباز آمریکایی برای خودش صاف صاف می گردد و پایگاه جنگی در کشور میزبان دارد، حس حقارت آن مردمان را می بینید. هرچند ممکن است مردم بسیاری از کشورها چنین حسی را نفهمند و نسبت به آن واکنشی نداشته باشند خصوصا کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که هزینه های پایگاه های آمریکا را هم خودشان می دهند. این به سبب بی غیرتی و نداشتن حس میهن پرستی و میهن دوستی است.

امیدوارم با تلاش روز افزون جوانان ایرانی، آنقدر قدرت و اقتدار ما بیشتر شود که روزی دشمن لب به اعتراف و عذرخواهی بگشاید و از استکبار و قدرت طلبی و بردگی گرفتن ما و مردم منطقه نا امید شود.

نظرات (۱)

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی